fbpx

Paralajmërimet e Capital T për vitin 2019

Paralajmërimet e Capital T për vitin 2019

Capital T është duke qëndruar në Londër ku edhe ka mbajtur një koncert së fundmi.

Ai mblodhi mijëra adhurues në kryeqytetin britanik dhe tash po shijon suksesin.

Por, shijimi i suksesit të tij po ndodh me planifikime të reja, ku ai ka konfirmuar tashmë një vit të ri intensiv.

“Shpresojmë edhe në lokacione tjera. Po punojmë për këtë”, u shpreh Capital T.

Duket se reperi ka vendosur të performojë vetëm në qytetet kryesore.

Capital T së fundmi lansoi projektin “Bomba” që u prit mirë nga publiku.

View this post on Instagram

Dinner time 🥘🕺🏻

A post shared by Capital T (@truekapo) on