Pas barazimit të Barcelonës, Messi tepër i zhgënjyer largohet nga tribunat

Pas barazimit të Barcelonës, Messi tepër i zhgënjyer largohet nga tribunat

Pas barazimit zhgënjyes të Barcelonës në “Camp Nou” ndaj Eibar-it 1-1, nuk mungoi as Lionel Messi në tribunë për të mbështetur skuadrën e zemrës, që duket nga ndeshja e sotme e zhgënjeu shumë, njofton Insajderi.

“Pleshti” pas këtij barazimi shihet i mërzitur dhe i zhgënjyer njëkohësisht duke u larguar kokë ulur nga tribunat e stadiumit.

Barcelona me këtë barazim ndodhet -7 pikë nga Atletico Madrid dhe Real Madrid që udhëheqin renditjen në La Liga. /Insajderi.com