Pas fotografisë së Vjosa Osmanit me Albin Kurtin reagon LDK-ja

Kreu i Lëvizjes  Vetëvendosjes, Albin Kurti si dhe kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Vjosa Osmani para pak minutave janë regjistruar së bashku si deputetë të Kuvendit të Kosovës, shkruan Insajderi.  Ajo çfarë bie në sy është se të dy kandidatët për kryeminstër, janë regjistruar në të njejtën kohë. Mirëpo deputeti i zgjedhur i LDK-së Haxhi … Continue reading Pas fotografisë së Vjosa Osmanit me Albin Kurtin reagon LDK-ja