Pas Milanit, edhe gjiganti anglez e synon Xhakën

Pas Milanit, edhe gjiganti anglez e synon Xhakën

Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që tashti klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij.vazhdo në Insporti.com