Pas ndarjes me milionerin, modelja ‘çmend’ rrjetin me fotot provokative

Pas ndarjes me milionerin, modelja ‘çmend’ rrjetin me fotot provokative

Që kur u nda me stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses të paparë.

Ajo nuk i kursen fotot provokuese dhe numri i fansave sa vjen e e rritet më shumë.

Justyna shquhet për tipin e hapur dhe postimet e  shpeshta ndaj edhe për pak javë ka arritur 600 mijë followers.

Për më tepër mund të ndiqni vetë galerinë për të kuptuar se pse bukuroshja ka aq shumë ndjekësa.