Pas ndeshjes me Kosovën, Keane i ka disa fjalë për Anglinë

Pas ndeshjes me Kosovën, Keane i ka disa fjalë për Anglinë

Roy Keane, legjenda e Manchester Unitedit dhe një ndër futbollistët më të ashpër që janë njohur ndonjëherë në fushën e blertë, i ftuar analist në studio, pas përfundimit të ndeshjes Angli-Kosovë (5-3), nuk ka kursyer djemtë e trajnerit Southgate, duke i kritikuar sidomos për faktin që pësuan tre gola.më shumë në Insporti