Pas Noizyt, Fero ‘bombardon’ të gjithë reperat shqiptar

Pas Noizyt, Fero ‘bombardon’ të gjithë reperat shqiptar

Fero tash e sa muaj po jeton dhe vepron në Berlin të Gjermanisë, ditë më parë publikoj projektin ‘1 e keni’ që ju dedikua si ‘diss’ Noizyt.

Por si duket Feros nuk i ka mjaftuar lufta vetëm me Noizyn, ai sot përmes një video në Instagram dhe një shkrimi ka ironizuar me të gjithë reperat shqiptar.

Për më shumë shikojeni videon dhe shkrimin e plotë:

“Unë nuk e di pse të gjithë janë të inatosur por industria e muzikës në Kosovë dhe Shqipëri meritojnë vetëm një çmim ‘Selaqki’ prej sotit mos um përmendi mo najko që bon rep se blockoheni automatikisht pa dashje… edhe per juve Rap Feministet atje ‘Ganggang entertainment’ I ka ca dhurata pasi qe tkalon Korona”.