Pas paraqitjes të fundit, fansat mbetën të shqetësuar për shëndetin e Selena Gomez

Pas paraqitjes të fundit, fansat mbetën të shqetësuar për shëndetin e Selena Gomez

Këngëtarja amerikane Selena Gomez nxiti shqetësim në lidhje me shëndetin e saj kohët e fundit pasi u pa me një tub në krah, njofton Insajderi.

Image

Gjatë një seance të drejtpërdrejtë në Instagram me Timothée Chalamet, disa fansa vunë re një tub në krahun e saj i cili menjëherë shkaktoi shumë pyetje ndërsa shumë shqetësoheshin për shëndetin e saj.

Fotografi të këngëtares nga lishja direkte filluan të bëjnë xhiron e mediave sociale ndërkohë që fansat luteshin për shëndetin e saj.

“Duke u lutur për shëndetin e Selena dhe shpresoj vërtet se ajo është mirë. Nuk mund ta imagjinoj si është të jetosh me një sëmundje kaq të tmerrshme autoimune. Shumë dashuri dhe përqafime [Selena Gomez]”, shkroi një fans.

“Është fakti që selena tha se dëshironte të votojë personalisht dhe nuk mundi për ‘disa arsye të caktuara’, dhe tani e shohim në dhomës e saj të vjetër duke u trajtuar për lupus”, shkroi një tjetër.

Ndërsa ajo ende nuk ka lajmëruar ndjekësit e saj për gjendjen shëndetësore, këngëtarja më parë kishte folur për betejën më sëmundjen lupus, e cila u diagnostikua në vitin 2015. Në vitin 2017, ajo iu nënshtrua një transplanti veshke. /Insajderi.com

Selena Gomez Shares Her Lupus Kidney Transplant Story

Burimi: Geo TV