Pas pjesës së parë Real Madrid në avantazh ndaj Villarreal

Pas pjesës së parë Real Madrid në avantazh ndaj Villarreal

Është mbyllur pjesa e parë në Villarreal, ku pas 45’ minutave të parë, në avantazh gjenden mysafirët e Real Madrid, njofton Insajderi.

Pas vetëm 2’ minutash lojë, Real Madrid ka shënuar golin e epërsisë me anë të Mariano Diaz, gol që doli të jetë epilogu final i pjesës së parë.

Pjesa e parë e takimit ishte e kontrolluar nga lojtarët e Zidane, të cilët kishin posedimin e topit dhe tentimet dhe goditjet në kuadratin e portës. /Insajderi.com