Pas vdekjes së Kobe Bryant, ky është reagimi prekës nga Ledri Vula

Pas vdekjes së Kobe Bryant, ky është reagimi prekës nga Ledri Vula

Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula, ka reaguar përmes rrjeteve sociale për vdekjen e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant.

Vula, që dikur ishte ish-basketbollist i RTV21 dhe nënkryetar te klubi i basketbollit Sigal Prishtina, ka shkruar se Bryant ishte inspirimi i tij gjatë fëmijërisë, shkruan Insporti.

“Prehu në paqe Kobe, jam zgjuar nga ti në fëmijëri dhe më vonë. Ndjej se i humba të gjithë ato netë të fëmijërisë”, ka shkruar ai.

Lajmi i plotë dhe i detajuar në Insporti.com