Pas veturës luksoze, ja çfarë bën Emali për bashkëshorten e tij

Pas veturës luksoze, ja çfarë bën Emali për bashkëshorten e tij

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahut, Ariana sot feston ditëlindjen e saj.

Një një fotografi të postuar nga këngëtari në rrjetin social Instagram ka paraqitur një portret familjar duke bërë edhe një urim romantik për të.

“Ndodh si sot qe une te bi ne kujtime dhe kuptoj, qe jam njeriu më me fat , sepse kam ndarë jetën me gruan më te mrekullueshme qe kam njohur. Urime ditëlindjen …”, ka shkruar Ermali

Për ndryshe, çifti janë prindër të tre fëmijëve dhe së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të katërt. Vlen të ceket se Ermali së fundmi ia ka blerë një veturë tejet luksoze Arianës.