Pas videos që bëri Fero më këngën e saj, Tayna injoron reperin

Pas videos që bëri Fero më këngën e saj, Tayna injoron reperin

Disa ditë më parë  një video e reperit Fero bëri bujë të madhe në media teksa këndonte në  veturë këngën e Taynës e cila prej kohësh është konsideruar si rivalja e reperës Rina me të cilën Fero është një një label muzikor.

Tayna nga ana tjetër e mori videon dhe e publikoi në Instaatory duke ngritur kështu aludime se zënkat mes tyre kishin marr fund.

Pasi lajmi bëri xhiron e rrjetit, Fero vendosi që t’i bënte follow reperes së famshme, mirëpo kjo e fundit as që e mori mundin t’ja kthente.

Ndonëse priti 3 ditë, Tayna nuk e ndoqi Feron në Instagram dhe së fundmi reperi i njohur ka marr vendimin drastic dhe e ka hequr  këngëtaren duke treguar  kështu që ata vazhdojnë të kenë raporte të njëjta si më parë.