Pasi lanë mbretërinë, Meghan dhe Harry po planifikojnë një projekt ‘top-sekret’

Pasi lanë mbretërinë, Meghan dhe Harry po planifikojnë një projekt ‘top-sekret’

Që nga koha kur Princi Harry dhe Meghan Markle u transferuan në Kaliforni në fillim të këtij viti, thashethemet janë zhurmshme se ata kishin një plan për të fituar terren në Hollywood. Tani ata duket se po ndërmarrin hapa për ta bërë këtë.

Sipas burimeve, çifti po planifikojnë një lloj projekti që do ta paraqesin në Hollywood, shkruan Variety, transmeton Insajderi.

Ndërsa koncepti që qëndron pas tyre është i panjohur, çifti me famë botërore zhvilluan takime në qershor me rrjetet. Po ashtu e panjohur: nëse projekti supozohet të jetë për një seri televizive të shkruar ose jo të shkruar, ose për diçka tjetër.

Por sido që të jetë, çifti do të dëshironte të shërbejë si producent të përbashkët në projekt, sipas një burimi që është në dijeni të këtij projekti top-sekret. /Insajderi.com