PDK thërret konferencë për media

PDK thërret konferencë për media

Partia Demokratike e Kosovës do të mbajë edhe një tjetër konferencë për media.

Ky subjekt opozitar do t’i drejtohet opinionit publik, duke filluar nga ora 09:30.

Në konferencën e së premtes, kjo parti kritikoi dy qeveritë e fundit; Kurti dhe Hoti.

Kjo pas zërave se subjekti që tani drejtohet nga Enver Hoxhaj do t’i bashkohet qeverisë aktuale. /Insajderi.com