Për herë të parë bashkë në koncert: Dafina dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ live në skenë

Për herë të parë bashkë në koncert: Dafina dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ live në skenë

Tayna dhe Dafina publikuan dy ditë më parë bashkëpunimin e tyrë të parë me titull “Bye Bye”, një këngë që u pëlqye shumë nga publiku e që ka arritur miliona shikime në Youtube.

Mbrëmë Tayna dhe Dafina kanë performuar për herë të parë bashkë. Dy këngëtaret kanë ndezur atmosferën derisa edhe bëjnë twerk.

View this post on Instagram

@tayna @dafina.zeqiri ??

A post shared by ????? ???????? ???????? ꪜ ⠀⠀ (@viipat_shqiiptar) on