Përballja Guardiola & Mourinho

Përballja Guardiola & Mourinho

Nga ora 18:30 do të zhvillohet derbi në mes Mancester City dhe Tottenham-it.

Përballjes mes Guardiolas dhe Mourinhos, gjithëmonë kanë qenë të zjarrta.

Ndërsa, Liverpool do të ketë një ndeshje të vështirë kundër Leicster City në udhëtim. Takimi fillon në ora 13:30.

Dy takimet tjera janë Crystal Palace & Burnley dhe Brighton & Hove Albion & Aston Villa. /Insajderi.com