Përballjet e 1/8 të finalës në Champions League

Përballjet e 1/8 të finalës në Champions League

Është hedhur shorti në ligën e kampionëve. Ndeshja kryesore pritet të jetë ne mes të Barcelonës dhe Parisit.

Një tjetër ndeshje interesante është edhe ajo mes Atletico Madrid dhe Chelsea.

Ndërsa Real Madridi përballet me Atalantan.

Përballjet

Borussia Monchengladbach – Manchester City

Lazio – FC Bayern Munchen

Atletico Madrid – Chelsea

RB Leipzig – Liverpool

FC Porto – Juventus

Barcelona – PSG

Sevilla – Borussia Dortmund

Atalanta – Real Madrid. /Insajderi.com