Përflitej se ky është emri i vajzës së Ledrit dhe interneti paska pasur të drejtë

Përflitej se ky është emri i vajzës së Ledrit dhe interneti paska pasur të drejtë

Gjatë ditës nëpër postime të mediave sociale u përfol se emri i vajzës së Ledrit është Poem Blu, njofton Insajderi.

Dhe, interneti ka të drejtë! Kjo sepse Ledri publikoi një postim ku zbulon edhe emrin e vogëlushes së tij, Poem Blu Vula.

Ai gjithashtu, me anë të këtij postimi që mund ta shihni më poshtë, zbuloi edhe portetin e të porsalindurës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Poem Blu erdhi në jetë me 14 nëntor, lajm të cilin e kishte bërë të ditur Ledri me anë të një postimi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Sara ende nuk është bërë e gjallë në rrjetet e saj sociale, ndëkohë që çifti ndodhen ende në Gjermani. /Insajderi.com