Përfundon pjesa e parë mes Kosovës dhe Gambisë

Përfundon pjesa e parë mes Kosovës dhe Gambisë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore mes Kosovës dhe Gambisë, shkruan Insajderi.

Kjo pjesë u karakterizua me dominim të “Dardanëve”, të cilët ishin shumë më kërkues se Gambia.

Duke parë rastet e krijuara të Kosovës, dhe përgatitjen fizike të tyre për këtë ndeshje, pjesa e dytë me shumë gjasë do të sjell gola./insajderi.com