Përfundon takimi Hannover – Werder

Përfundon takimi Hannover – Werder

Takimi i parë i kësaj fundjave në Bundesligë, ai ndërmjet ekipeve Hannorver’96 dhe Werder Bremen ka përfunduar para pak minutash.

Sfida e sotme ishte posaçërisht e rëndësishme për ekipin vendës, meqë mysafirët kishin 4 pikë më shumë në tabelë dhe Hannoveri kishte nevojë për tri pikë, në mënyrë që të shkëputet nga fundi i tabelës së Bundesligës.

Raporti i plotë