Përfundon takimi Kurti-Mustafa – ja për çfarë u dakorduan

Përfundon takimi Kurti-Mustafa – ja për çfarë u dakorduan

Ka përfunduar takimi ndërmjet kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Pas takimit për media ka folur zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa. i cili shkurt ka thënë se liderët e dy partive janë pajtuar vetëm që të intensifikojnë takimet për arritjen e marrëveshjes për bashkëqeverisje, shkruan Insajderi.