fbpx

Përjashtohet nga takimi trajneri i Ponte Prizrenit, Arbnor Rifati

Përjashtohet nga takimi trajneri i Ponte Prizrenit, Arbnor Rifati

shtë përjashtuar nga ndeshja trajneri i Ponte Prizrenit, Arbnor Rifati.

E gjithë kjo erdhi pasi që në duelin që po zhvillohet ndaj Rahovecit në kuadër të çerekfinales së Play off-it, reagimet josportive dhe hyrjes në fushë si dhe ofendimit të gjyqtarëve ka bërë që Rifati të përjashtohet në çerekun e parë, më shumë në Insporti.com.