fbpx

Përleshen mes vete, dy të lënduar në Malishevë

Përleshen mes vete, dy të lënduar në Malishevë

Policia raporton se në Malishevë pas një konflikti verbal kanë ardhur deri te kanosja dhe përleshja fizike në mes të pesë të dyshuarve.

Si pasojë  dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore ndërsa në vendngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë.

Të dyshuarit janë shoqëruar në polici  dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje ndërsa të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.