“Për’puthen” nuk ka të ndalur, stafi zbulon planet e verës për audicionet e radhës

“Për’puthen” nuk ka të ndalur, stafi zbulon planet e verës për audicionet e radhës

Autorja e emisionit “Për’puthen”, Olsa Muhameti, së bashku me opinionistin Arjan Konomi dhe prezantuesen Bora Zemani, zbuluan se pushimi i verës do të na përcjell së bashku me ta.

Përmes një video në llogaritë e tyre në Instagram treguan planet për programin.

Treshja së bashku me konkurentët do të realizojnë audicione në disa qytete të Shqipërisë për sezonin e tretë që fillon në muajin shtator, ku me këtë rast surpriza është për fansat.

Tanimë autorja bëri të ditur vendin e parë i cili do të jetë Durrësi, me 7 qershor nga ora 11:00 në teatrin “Aleksandër Moisiu”.

Kështu të gjithë ndjekësit që duan t’i shohin nga afër do ta kenë mundësinë. /Insajderi.com