Përsëri aksident – katër persona të lënduar në Pejë

Një aksident tjetër trafiku ka ndodhur në fshatin Ozdrim të Pejës. 4 persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti mes dy veturave. Rastin për Insajderin e ka konfirmuar Policia e Kosovës. Aktualisht të lënduarit po trajtohen në qendrën mjekësore të qytetit të Pejës. Vetëm sot si rezultat i aksidenteve kanë vdekur dy persona dhe janë … Continue reading Përsëri aksident – katër persona të lënduar në Pejë