Personat me këtë shenjë në horoskop, kanë më së shumti gjasa të bëhen miliarderë

Personat me këtë shenjë në horoskop, kanë më së shumti gjasa të bëhen miliarderë

Yjet mund të parashikojnë shumë gjëra.

Dhe tani, të dhënat e reja sugjerojnë se shenjat e horoskopi mund të përcaktojnë edhe statusin financiar.

Nëse shenja juaj e horoskopit është Peshorja,  atëherë konsiderojeni veten me fat. Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumtit i përkasin shenjës së Peshores, përkatësisht 27 prej tyre.

Në vendin e dytë, vijnë peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani, të gjitha të me nga 20 sosh.