Plagosen tre persona në Mitrovicë

Tre persona janë plagosur në Mitrovicë.

Plagosen tre persona në Mitrovicë

Në Mitrovicë janë plagosur tre persona me armë zjarri në mesnatën e të shtunës

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor pas plagosjes. Poashtu, i dyshuari që i ka plagosur gjendet në arrati.

“Është raportuar se tri viktimat meshkuj kosovar janë plagosur me armë zjarri dhe dyshohet se janë plagosur nga i dyshuari mashkull kosovar i cili gjendet në arrati. Tri viktimat kanë pranuar tretman mjekësor dy prej tyre janë liruar kurse i treti mbetet për tretman të mëtejmë mjekësor në spitalin rajonal në Mitrovicë”, ka njoftuar Policia. /Insajderi.com/