Plagoset e dashura e reperit të njohur

Plagoset e dashura e reperit të njohur

Pas një shkëmbimi me armë zjarri, është plagosur e dashura e reperit të njohur Youngboy.

Plagosja ka ndodhur dje pranë resortit Trump International Beach.

19 vjeçarja sipas Policisë pas lëndimeve të marra është dërguar në spital për tretman mjekësor ndërsa gjendja e saj aktuale nuk dihet ende.

Policia është në kërkim për tre të dyshuar, të armatosur me një AK-47 dhe disa pistoleta.