Po bëhet gati për videoklipin e ri, Melinda “çmend” ndjekësit me pozat e saj

Po bëhet gati për videoklipin e ri, Melinda “çmend” ndjekësit me pozat e saj

Është një nga këngëtaret më të komentuara e kjo për faktin se ajo duket mjaft tërheqëse, Melinda Ademi  pati një verë shumë të nxhet.

Ajo solli këngë të ndryshe dhe si duket se ka ndërmend të ndalet.

“Karma” mban titullin kënga e saj e re e cila pritet të lansohet ditën e dielë, me 15 dhjetor.

Ndërsa pak para se ta lansojë, këngëtarja po publikon fotografi të realizuara gjatë xhirimeve të klipit të këngës “Karma”.

E veshur me kostum ngjyrë të kaltër, të kombinuar me çizme të gjatë po me ngjyrën e njëjtë, Melinda Ademi ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me këto paraqitje.