Pogba nuk i duron kritikat, ja si i reagon legjendës së Liverpoolit

Pogba nuk i duron kritikat, ja si i reagon legjendës së Liverpoolit

Paul Pogba ka gjetur kohë që t’i hakmerret legjendës së Liverpoolit, Gareme Sounnes, duke thënë se ai nuk e kishte njohur atë dhe nuk kishte dëgjuar për të.më shumë në Insporti.com.