Policia jep detaje për aksidentin e mesditës në Gjilan

Policia jep detaje për aksidentin e mesditës në Gjilan

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti në Gjilan.

Lajmin për Insajderin e ka konfiormuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Ka ndodhë aksidenti, ka dëme materiale. Njëri nga shoferët ka pësuar lëndime te lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, ka konfirmuar Hashani.

Ai tha gjithashtu tha se pas tretmanit mjekësor menjëherë është liruar për në shtëpi. /Insajderi.com