fbpx

Policia konfirmon sulmin, kaq persona janë të dyshuar

Policia konfirmon sulmin, kaq persona janë të dyshuar

Ballkani përsoi një humbje të rëndë nga rivali direkt për mbijetesë, Ferizaj me rezultat 4:2.

Por, para fillimi të ndeshjes treshja e gjytarëve është sulmuar nga disa persona, që besohet të jenë zyrtarë të klubit vendas. Gjyqtari kryesor i ndeshjes Mervan Bejtullahu ishte kapur për fyti pak para se të niste ndeshja, megjithatë ai arriti të kthehej dhe të ndante drejtësinë, më shumë në Insporti.com.