Presidenti reagon për sulmin ndaj bashkëshortes së Stavilecit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka cilësuar “akt barbar dhe qyqar” sulmin ndaj bashkëshortes së ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci. Thaçi, përmes një shkrimi në Facebook,  ka thënë se ky sulm i shqetëson të gjithë qytetarët e Kosovës. “Shpreh keqardhje për sulmin e ulët dhe qyqar ndaj zonjës Stavileci, bashkëshortes së ministrit Bleran … Continue reading Presidenti reagon për sulmin ndaj bashkëshortes së Stavilecit