Prezantuesja shqiptare në pritje të ëmbël – zbulon gjininë e foshnjës

Prezantuesja shqiptare në pritje të ëmbël – zbulon gjininë e foshnjës

Prezantuesja dhe gazetarja e njohur e Tv Klan, Xhesi Muçaj është në pritje të ëmbël. Lajmin se ajo është shtatzënë e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, njofton Insajderi.

Në foton që ajo publikohet, Xhesi shihet duke mabjtur barkun e rrumbullakosur teksa mbështetet në gjoksin e partnerit të saj, Oen Nallbani.

Ndërkohë, ajo zbuloi edhe gjininë e foshnjës në përshkrimin e postimit. “Nxora çunat e mi për xhiro sot”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesi Muçaj (@xhesimucaj)