fbpx

Princi William dhe Harry mezi flasin mes vete- Kate kërkon paqe

Princi William dhe Harry mezi flasin mes vete- Kate kërkon paqe

Dukesha Kate Middleton po provon që të rregullojë përçarjen në mes Princit Harry dhe William.

Sipas mediave të huaja Princat mezi flasin mes vete dhe ka lindur frika se këto përçarje mund të përhapen edhe më me shpejtësi.

Ndërsa, Kate kishte kërkuar nga Harry ‘degën e ullirit’ e që do të thotë kërkim për paqë, fjalë kjo që vjen nga Bibla.

Pas përpjekjeve nga ajo, çifti Meghan dhe Harry kishin ftuar Kate dhe William në shtëpinë e tyre në Windsor.

Pas takimit sipas mediave thuhet se ata kanë ndenjur gjysmë ore së bashku e pastaj kanë vizituar kishën për nderë të ditës së Pashkëve.