Prishtinë, vëllai ther me thikë vëllanë

Prishtinë, vëllai ther me thikë vëllanë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy vëllezër në Prishtinë janë përleshur mes vete, ndërsa njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore nga therja me thikë.

Poashtu, siç njofton policia, “në vendngjarje janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja dhe një predhë.”

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje./Insajderi.com