Prishtinës i largohen dy super lojtarë

Prishtinës i largohen dy super lojtarë

Kanë vazhduar ndryshimet te skuadra e Prishtinës. Te kryeqytetasit përveç përforcimeve, ka edhe largime të bujshme, dy nga të cilat janë publikuar sot.

Mërgim Pefqeli dhe Arbër Hoxha nuk kanë pranuar ofertat nga klubi dhe kanë vendosur të largohen.

Ndërsa, Marjo Morinës, Jamal Aragos dhe Alen Jasharoskit u ka skaduar kontrata dhe janë futbollistë të lirë. Kastriot Selmanin edhe pse kishte kontratë edhe për gjashtë muaj, Prishtina e ka liruar me kërkesën e tij. Lajmin e plotë mund ta lexoni në  Insporti.com