Prizren: Një grua e raporton rejën në polici, thotë se e ka kërcënuar

Prizren: Një grua e raporton rejën në polici, thotë se e ka kërcënuar

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se është kërcënuar nga reja e saj, njofton Insajderi.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur të mërkurën, rreth orës 18:10.

Rasti po hetohet si “Dhunë në familje”.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se është kanosur nga reja e saj e dyshuara femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë./Insajderi.com