Prizren: Një grua tentoi të vetëvritet pasi mbeti shtatzënë me të fejuarin

Prizren: Një grua tentoi të vetëvritet pasi mbeti shtatzënë me të fejuarin

Në Prizren një grua ka tentuar të vetëvritet siç thuhet në raportin e Policisë për shkak se ka mbetur shtatzënë me të fejuarin e saj.

Kjo grua të hënën kishte përdorur sasi të tepruar të barnave në tentim vetëvrasjen.

Ajo dhe i fejuari i saj janë intervistuar nga Policia e Kosovës.

Më pastaj me vendim të prokurorit çifti është liruar, njofton Insajderi.

Ky rast ka kaluar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com