Producentja e parë shqiptare vajzë, ka lansuar albumin e parë “Olympia”

Producentja e parë shqiptare vajzë, ka lansuar albumin e parë “Olympia”

Lisa Kida është producentja e parë shqiptare femër, e cila ka lansuar albumin e parë me tinguj.

Lajmin për këtë e ka dhënë vetë ajo, përmes një postimi në Instagram, raporton Insajderi.

“Hey njerëz! Ky është albumi i parë që kam bërë dhe do të dalë të premtën. Quhet ‘Olympia”. Jam shumë e entuziazmuar dhe e lumtur të u mundësoj producentëve të tjerë këto tinguj. Nëse sapo keni filluar produksionin, apo tashmë jeni profesional, ky album të gjitha opsionet. Mezi pres të ndaj me ju detaje të reja. Ju don shumë Lisa. P.S. Olympia do të jetë pseudonimi im nga e premtja.

Zhanret e përshira në këtë album janë prej më të ndryshmeve dhe puna e Lisës tashmë është komentuara pozitivisht shumë figura të njohura./Insajderi.com