Provoi ta hapte shishen e shampanjës, Arbana Osmani e pëson keq

Provoi ta hapte shishen e shampanjës, Arbana Osmani e pëson keq

Arbana Osmani gjatë qëndrimit në Itali është takuar me Xhensilën dhe Besin  të cilën ndodhen atje pasi aktori po filmon një skenë për filmin “Falco”.

Teksa ndodheshin në një restaurant, Besi është përpjekur të mësojë Arbanën sit a hapë një shihse shampanjë.

Moderatorja e ka postuar me video këtë moment epic ku shfaqet duke hapur  shishen e në fund e thyen duke u larë në shampanjë.

Në videon dëgjohet teksa Arbana ia plas të qeshurës pas kësaj që ndodhi. Ndiqeni videon më poshtë dhe do qeshni  edhe ju me lot.

View this post on Instagram

@arbanao ??

A post shared by Xing.al (@xing.al) on