Pse njerëzit po mendojnë se Rita Ora është fejuar?

Pse njerëzit po mendojnë se Rita Ora është fejuar?

Një paraqitje e fundit e Rita Orës në publik ka nxitur thashetheme se ajo dhe i dashuri i saj producenti, Romain Gavras janë fejuar, njofton Insajderi.

Në disa foto të shkrepura gjatë vikendit, Rita Ora shihet me një aksesor vezullues në gishtin e saj – një unazë me një gur të madh ngjyrë të errët, e rrethuar me diamante të vogla.

Rita Ora po shijonte një darkë me motrën e saj Elenën dhe dy mike të saj, dhe sipas burimeve të “The Sun”, ajo po mburrej me unazën e saj të re në gisht.

Një burim i tha gazetës: “Rita po u tregonte unazën mikeve të saj të cilat u mahnitën”.

“Ajo dukej shumë në humor, por sa doli nga restoranti ajo futi dorën në xhep”, thotë më tej burimi.

Në anën tjetër, Rita Ora nuk ka konfirmuar lidhjen e saj me Gavras, por këta gjashtë muajt e fundit dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri tjetrit. Madje ata kaluan edhe verën bashkë duke pushuar në Ibiza dhe Korfuz.

Rita Ora strips to minuscule bikini to splash about with new boyfriend Romain  Gavras - Daily Star

Përkundër spekulimeve, një burim ka këmbëngulur për gazetën se unaza ishte vetëm një stoli dhe se ajo në fakt, nuk është fejuar. /Insajderi.com