Pse u largua Sofia nga Zonë e Lirë – rrëfen ajo

Pse u largua Sofia nga Zonë e Lirë – rrëfen ajo

Të premten e javës që lamë pas, Arian Çani e nisi emisionin duke dhënë një lajm të rëndësishëm. Moderatori bëri të ditur se asistentja e tij Sofia është larguar nga emisioni dhe e falenderoi për bashkëpunimin teksa njoftoi se ka hapur audicionet për Sofinë e rradhës.

Në një prononcim për “Albeu.com”, Sofia, emri i vërtet i të cilës është Xheni Brahaj ka treguar arsyen pse u largua në mes të sezoni televiziv.

“Emisioni Zonë e Lirë ka qenë një nga shkallet e para të karrierës time. Tani jam shkëputur sepse synimet e mia janë në rritje. Hoqa dorë sepse tashmë dua të shfaqem ndryshe në sytë e publikut, jo vetëm si një velinë e bukur”, është shprehur Xheni.

Gjithashtu Xheni ka treguar se ka ruajtur marrëdhënie shumë të mira me stafin dhe ka në plan projekte të reja në terlevizion.