PSG kontakton me Ighalo

PSG kontakton me Ighalo

Sulmuesi i Manchester United, Odion Ighalo, është në listën e shkurtër të transfereve të Paris Saint-Germain, shkruan Foot Mercato, njofton Insajderi.

PSG-ja po kërkon të mbushë hapësirë që ka lënë Edinson Cavani.

Cavani u largua nga Parisi si lojtar i lirë dhe nuk e vazhdojë kontratën me francezët, të cilët tani e shohin Ighalo-n si një target të mundshëm për këtë verë./Insajderi.com