PSG pranon ofertën e Barcelonës, ky është vendimi për Neymar

PSG pranon ofertën e Barcelonës, ky është vendimi për Neymar

E ardhmja e Neymar duket se është larg klubit francez PSG, transmeton Insporti.com.

Neymar ua ka bërë të ditur drejtuesve të klubit se dëshiron të largohet nga klubi dhe të kthehet në Barcelonë.

Por, ky mision duhet se do të jetë shumë i vështirë pasi PSG kërkon para dhe lojtarë të përfshirë në ofertën e kampionit të Spanjës, më shumë në Insporti.com.