Publikohen pamjet nga momenti i aksidentit të autobusit nga Kosova

Publikohen pamjet nga momenti i aksidentit të autobusit nga Kosova

Një autobus me targa të Kosovës është aksidentuar gjatë mesditës në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit.

Siç duket edhe nga pamjet, autobusi ka dalë nga rruga duke u përplasur me barrierat mbrojtëse të autostradës.

Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata automjetesh dhe trafik në qarkullim.

Aksidentohet në autostadën Tiranë-Durrës, autobusi me turistë nga Kosova