Pushimet në Dubai i mbetën në gjysmë, Arta Nitaj vazhdon me poza provokuese nga shtëpia

Pushimet në Dubai i mbetën në gjysmë, Arta Nitaj vazhdon me poza provokuese nga shtëpia

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Ani pse emri i saj së fundmi është lakuar për shumë arsye, ajo po mundohet që gjithçka që po ndodh ta marrë me sportivitet dhe të jetë pranë atyre që e duan.

Edhe Arta si gjithë të tjerët po kalon kohë e vetizoluar në shtëpi.

Ajo madje po e shfrytëzon mundësinë për të marrë vëmendjen edhe nga ambientet e shtëpisë ani pse pushimet në Dubai i kanë mbetur në gjysmë.

Së fundmi Arta u shfaq joshëse në një postim në Instastory.

 

Tri propozimet e filmave nga Kaltrina në këtë kohë pandemie