Puthja e zjarrtë mes Ramushit dhe Anitës pas golit të parë të Kosovës [VIDEO]

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me gruan e tij, Anitën, i janë bashkuar shumë tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë për të shikuar ndeshjen Kosovë-Angli në ambient të hapur. Goli i parë i Kosovës në sekondat e parë të lojës solli një entuziazëm të madh te shumë kosovarë, njofton Klan Kosova. Këtë vrull … Continue reading Puthja e zjarrtë mes Ramushit dhe Anitës pas golit të parë të Kosovës [VIDEO]