Qëllohet me plumba vetura e gazetarit kosovar

Gazetari kosovar, Shkumbin Kajtazi,ka njoftuar se mbrëmë vetura e tij ishte qëlluar me pesë ose gjashtë të shtëna nga arma e zjarrit, derisa ishte e parkuar në qendër të Mitrovicës, njofton Insajderi. Kështu ka deklaruar ai përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebok, ku tha se ishte afër vendit të ngjarjes dhe se … Continue reading Qëllohet me plumba vetura e gazetarit kosovar