Raiola i ofron Realit lojtarin e tij, por Zidane nuk bindet nga ai

Raiola i ofron Realit lojtarin e tij, por Zidane nuk bindet nga ai

Mino Raiola kishte deklaruar se do t’ia dërgonte një yll Real Madridit në verë.

Agjenti i famshëm e ka mbajtur premtimin, por te Reali nuk janë bindur nga ajo çka ka ofruar Raiola.

Fjala është për sulmuesin italian Moise Kean që aktualisht aktivizohet te Evertoni dhe ka dështuar të përshtatet me futbollin anglez, me shume ne Insporti.com